Czym jest Theta Healing?

„Mój mózg to tylko odbiornik. We wszechświecie znajduje się rdzeń, z którego uzyskujemy siłę, wiedzę i inspirację. Nie wnikałem w tajemnice tego rdzenia ale wiem, że on istnieje”

Nikola Tesla

Kto z was wierzy, że myśli wpływają na rzeczywistość? Że to, co widzimy, co tworzymy w swoim życiu ma związek z tym, jak postrzegamy świat, jak myślimy o sobie, życiu, innych ludziach i generalnie o wszystkim.

Zanim spotkałam się z Theta Healing obserwowałam rzeczywistość z czystej ciekawości i próbowałam znaleźć wzór według którego ta rzeczywistość działa. I często łapałam się na tym, że wydarzenia i zjawiska są odzwierciedleniem tego, co dzieje się w moim wnętrzu, z myślami, jakie myślałam i emocjami, które odczuwałam.

Zauważyłam, że to, czego boję się najbardziej, wcześniej czy później i tak się wydarza. I to wszystko przydarzało się mnie, jakby omijając innych ludzi.

Na swojej drodze spotykałam osoby, które były odzwierciedleniem tego, co myślałam o ludziach ogólnie.

Za dużo było tych zbiegów okoliczności, więc zaczęłam zadawać sobie pytania, że jeśli działa to właśnie w ten sposób, to co można z tym zrobić. Jak zmienić bieg wydarzeń i rzeczywistość, która mnie otacza?

W chwili, kiedy zaczęłam się nad tym zastanawiać, facebook wyświetlił reklamę kursów Theta Healing prowadzonych przez Mariannę Bartkę. Jako że od dawna nie wierzyłam, że istnieje coś takiego jak zbieg okoliczności, natychmiast się zapisałam. Wiedziałam, że to właśnie to czego szukam.

Od tej pory kształtuję swój świat za pomocą Theta Healing. Jestem tym, kim chcę być, osiągam wszystko, co sobie zamierzę, moja rzeczywistość działa, jak ja tego chcę. Po prostu kształtuję świat samą myślą. A im więcej praktykuję tym lepsze są rezultaty.

Czym więc jest ta metoda?

Jednym zdaniem można powiedzieć, że jest to najskuteczniejsza metoda uzdrawiania energią. I uzdrawiać można nie tylko rzeczywistość ale też i ciało, ponieważ źródłem większości chorób są właśnie nasze przekonania i emocje, które odczuwamy na co dzień. I które jako emisja fali elektromagnetycznej załamują pole kwantowe i kształtują materialną rzeczywistość.

Techniki Theta Healing są tak stare jak czas. W zamierzchłych czasach zdolności intuicyjne, takie jak intuicyjne rozumienie rzeczywistości, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, telepatia były o wiele bardziej powszechne niż jest to dzisiaj. Ślady tej wiedzy można znaleźć w przekazach rdzennych kultur. Szamani plemion żyjących z daleka od cywilizacji praktykują te metody od wieków. Ich rozumienie świata było i jest zupełnie inne niż rozumienie świata przez ludzi technologicznych cywilizacji. Rozwój maszyn i komputerów to nic innego jak projektowanie na zewnątrz naszych zdolności, które utraciliśmy.

Obecnie wchodzimy w nową fazę rozwoju, gdzie konieczne jest ponowne obudzenie tych zdolności.

Theta Healing zostało stworzone przez Viannę Stibal w Stanach Zjednoczonych. Autorka w pewnym okresie swojego życia zachorowała na raka węzłów chłonnych, który spowodował zniszczenie kości udowej w nodze. Rak został spowodowany pracą w Departamencie Energii, w dziale bezpieczeństwa nuklearnego, gdzie Autorka była wystawiona na kontakt z substancjami toksycznymi.

Lekarze u których konsultowała się Vianna uważali amputację nogi za najlepsze rozwiązanie, jednakże twierdzili, że długoterminowo to i tak nie pomoże i zostało jej co najwyżej kilka miesięcy życia.

Vianna postanowiła jednak, że się nie podda i zaczęła leczyć się sama.

W czasie choroby zaczęła otrzymywać przekazy od Stwórcy Wszystkiego, co Istnieje, czyli bezpośrednio ze Zródła, na temat funkcjonowania rzeczywistości i powstawania chorób.

Często zdarza się, że kiedy doświadczamy silnych emocji, traum, odczuwamy ból, intuicja i zdolności postrzegania pozazmysłowego się wyostrzają. Uruchamiają się uśpione możliwości rozumienia i postrzegania.

W fizyce kwantowej „Stwórcę Wszystkiego, co Istnieje” można określić polem kwantowym lub morfogenetycznym. Jest to Umysł Wszechświata. To rdzeń, o którym mówił Nikola Tesla, z którego czerpiemy siłę, inspirację i wiedzę. Pole kwantowe określane jest również polem nieskończonych możliwości, gdzie ograniczenia fizycznego świata nie istnieją, nie istnieje tam również czas i przestrzeń.

W ostatnich latach obserwujemy bardzo szybki rozwój fizyki kwantowej a także nauk, które na tych odkryciach bazują. Nauki te potwierdzają wszystko, co do tej pory znajdowało się w sferze mistyki czy ezoteryki. W związku z tym można powiedzieć, że Theta Healing to metoda która odeszła już ze sfery mistycyzmu i na skuteczność której istnieją dowody naukowe.

Okazuje się, że ezoteryka i mistycyzm to tylko fizyka, której jeszcze nie rozumiemy a którą w XXI wieku właśnie zaczynamy odkrywać i rozumieć.

Vianna zaufała swojej intuicji i dokonała odkryć, które rewolucjonizują dzisiejsze spojrzenie na medycynę i psychologię.

No i oczywiście wyzdrowiała.

Jakie możliwości daje nam Theta Healing?

I czym się zajmuje?

Dzięki sesjom kwantowym Theta Healing możesz :

 1. Poprawić stan swojego zdrowia i przeprogramować negatywne przekonania i emocje, które prowadzą do chorób.
 2. Uzdrowić relacje z ludzmi – z Twojego otoczenia znikną konflikty, zazdrość oraz niezdrowa rywalizacja.
 3. Poczuć pełnię siebie – zaakceptować i pokochać siebie takiego , jakim jesteś. Jest to pierwszy i niezbędny krok do rozpoczęcia transformacji.
 4. Odkryć swoją wewnętrzną siłę – stać się świadomym twórcą swojej rzeczywistości i odnalezć swoją misję życiową, powołanie, które pozwala na najlepsze wykorzystanie swoich talentów i możliwości.
 5. Osiągnąć sukces i bogactwo poprzez przeprogramowanie negatywnych przekonań na temat swoich możliwości, sukcesu i pieniędzy. Możesz sięgnąć po wszystko i być tym, kim chcesz.
 6. Rozwinąć Intuicję i postrzeganie pozazmysłowe. Nauczyć się kontaktować z innymi wymiarami i poznać prawa rządzące rzeczywistością.
 7. Oczyścić i zharmonizować swoją aurę, odblokować czakry i przywrócić prawidłowy przepływ energii w organizmie.
 8. Pozbyć się klątw, haków i pasożytów energetycznych znajdujących się w Twojej aurze i wysysających życiową energię.
 9. Odzyskać odwagę potrzebną do samodzielnego kształtowania swojego życia. Już nigdy nie będziesz jak liść na łasce wiatru.
 10. Oczyścić energetycznie swój dom i miejsce pracy.
 11. Osiągnąć, czego tylko zapragniesz.

 

 

I to wszystko za sprawą zmiany swoich programów i ograniczających przekonań.

 

Zapraszam na sesje Theta Healing.

 

Każda sesja Theta Healing kończy się wróżbą z Tarota Przestrzeni Wariantów.

Dowiesz się jaki aspekt Twojej osobistej rzeczywistości wymaga teraz szczególnej uwagi i jakie siły działają w danym momencie życia.

Sesję THETA możesz opłacić TUTAJ. Po opłaceniu zostaw swój numer telefonu na mejlu. Zadzwonię w celu uzgodnienia terminu.

Zapraszam!