Jak wygląda sesja Theta Healing?

Sesja Theta Healing jest okazją do dotarcia do najgłębszych pokładów podświadomości, uwolnienia ograniczających sposobów myślenia, kompleksowych programów, które rządzą życiem oraz uwolnienia emocji. Sesje Theta Healing bazują na mechanice kwantowej, która zakłada, że myśli i emocje to fale elektromagnetyczne kreujące rzeczywistość.(Efekt Obserwatora i załamanie fal pola kwantowego). Zmieniając myśli i emocje zmieniamy swoją energię a co za tym idzie zmieniamy rzeczywistość. Nikt jeszcze nie zmienił swojego życia dopóki nie zmienił swojej energii. Dlatego medycyna kwantowa to medycyna przyszłości.

Sesje Theta Healing prowadzone są ONLINE.

Sesja polega w początkowej fazie na rozmowie podczas której identyfikuję programy odpowiedzialne za daną chorobę lub problem w życiu. Tak jak program komputerowy ma zapis matematyczny tak programy podświadomości zapisane są słowami. Wśród nich są słowa klucze, które tworzą program i które potem podlegają przeprogramowaniu.

Przykładowy przebieg takiej rozmowy:

Klient : Bardzo chciałbym zmienić swoje życie. Ale za każdym razem, kiedy próbuję wszystko wraca do punktu wyjścia. Zawsze mi się prawie udaje ale tylko prawie i potem znowu jest tak samo.

Ja: Kiedy ostatni raz się tak zdarzyło?

Klient : miesiąc temu, przeprowadziłem się do innego miasta i zamieszkałem z moją nową partnerką, założyłem też firmę ze wspólnikiem i wszystko początkowo szło dobrze, już myślałem, że się udało ale okazało się, że wspólnik mnie oszukał i nabrał na firmę kredytów, potem zacząłem mieć problemy finansowe i moja partnerka kazała mi się wyprowadzić. Teraz wracam do punktu wyjścia, nie mam mieszkania, coś tam pracuję ale ledwie jestem w stanie się utrzymać i wszystko jest tak jak zawsze.

Ja : Co najgorszego by się stało gdyby tym razem udało ci się ułożyć sobie życie?

Klient : nie miał bym motywacji, spoczął bym na laurach a potem roztrwonił bym wszystko. Wszystko znowu wróciło by do punktu wyjścia.

Ja : Kiedy pierwszy raz poczułeś, że wszystko wraca do punktu wyjścia?

Klient : dawno temu. Kiedy jeszcze mieszkałem z rodzicami. W domu zawsze wszystko wracało do punktu wyjścia.

Ja : Co się wtedy działo?

Klient : Ojciec na przemian zarabiał ogromne pieniądze a potem wszystko trwonił. Cały czas były z tego powodu konflikty.

Ja : I co jeszcze się jeszcze działo?

Klient : Matka się wściekała i powtarzała, żebym się dobrze przyjrzał jak nie należy robić, bo będę taki jak mój ojciec.

Ja : więc co się stanie, jeśli w końcu ułożysz sobie życie?

Klient : Będę taki jak mój ojciec.

W tym przypadku program klienta, który uniemożliwia mu ułożenie sobie życia brzmi : „Będę taki jak mój ojciec”. To dlatego podświadomie wybrał wspólnika, który go oszukał, ponieważ jego podświadomość nie chciała dopuścić do powtórzenia się schematu z rodzinnego domu, kiedy ojciec dużo zarabia a potem wszystko trwoni.

Po zidentyfikowaniu przekonania sprawdzam za pomocą testu kinezjologicznego na którym poziomie poglądów się on znajduje : podstawowym, genetycznym, historycznym czy duszy. Poziomy poglądów opisałam w artykule POZIOMY PRZEKONAŃ W THETA HEALING.

Potem w stanie Theta wyciągam pogląd „Będę taki jak mój ojciec” ze wszystkich poziomów przekonań na których się znajduje i programuję pogląd „Jestem tym kim chcę być”.

Dodatkowo stosuję pieśń serca, żeby uwolnić wszystkie emocje, które utkwiły w ciele w związku z konfliktami w domu i robię doładowanie pozytywnego uczucia uwolnienia się od przeszłości.

Klient bez przeszkód może ułożyć sobie życie bez obawy, że będzie taki jak ojciec i podświadomość przestaje bojkotować jego starania.

Po sesji stosuje jeszcze przywracanie harmonii serca i umysłu za pomocą medytacji opracowanej przez Instytut Matematyki Serca po to, żeby klient wyszedł wzmocniony i w pogodnym nastroju.

W zakładce „sklep” znajdziecie opcje płatności online za sesję.

W przypadku sesji online proszę o przesłanie potwierdzenia zapłaty razem z numerem telefonu. Oddzwonię w celu umówienia terminu.

Na sesję należy zalogować się będąc dobrze nawodnionym, czyli po prostu porządnie napić się wody. Jest to konieczne w celu prawidłowej możliwości przeprowadzenia testu kinezjologicznego na obecność schematów przekonań.

Nie można być pod wpływem psychotropów, alkoholu lub narkotyków. Programowanie pod wpływem substancji odurzających może doprowadzić do postradania zmysłów.

Sesja zaczyna się wprowadzeniem klienta za pomocą medytacji w stan Theta, który jest stanem półhipnozy, co umożliwia dotarcie do podświadomości a także jej programowanie.

A potem dobieram kolejne metody w zależności od potrzeb.

Sesję THETA opłacisz TUTAJ. Po opłaceniu zostaw swój numer telefonu na mejlu. Zadzwonię w celu ustalenia terminu. Sesje prowadzone są ONLINE. Sesje online są tak samo skuteczne jak stacjonarne ze względu na efekt działania splątania kwantowego – czyli faktu, że wszyscy połączeni jesteśmy niewidzialnymi nićmi energii.

Zapraszam!