Ciemna noc duszy

„Gdy realizujemy nie nasze cele, nie nasze wartości to dusza staje się coraz bardziej wykończona. Nie ma ona zasilania.

Ludzie umierający na nagłe choroby w młodym wieku to ludzie, których dusza krańcowo wykończona codziennym kieratem podjęła decyzję o zakończeniu życia by wcielić się potem w kolejne ciało i zyskać nową szansę”

Vadim Zeland

Czy znasz to uczucie, kiedy otwierasz rano oczy i pierwsza myśl jaka ci się pojawia to to, że nic ci się nie chce, bo znowu to samo, bo ten dzień będzie wyglądał tak jak poprzedni i tysiące innych przed nim, i że to wszystko nie ma sensu.

Wstajesz jednak i zaczynasz kolejny dzień wierząc, że i tak nic dobrego cię w życiu nie spotka. Że wszystko już będzie tak jak jest a dobre rzeczy, jeśli się już wydarzą, to przydarzą się innym a nie tobie.

Przeglądasz internet, włączasz telewizor. Słuchasz i żyjesz problemami całego świata. I w końcu dochodzisz do wniosku, że takie jest życie. I że nic się w tej kwestii nie zmieni. NIC.

Jeżeli Ciemna Noc Duszy trwa zbyt długo to przeradza się w choroby, pojawia się depresja, cukrzyca, brak energii, artretyzm, apatia. Jednym słowem ciało podążając za umysłem stacza się po równi pochyłej.

Afrykańskie plemiona mawiają, że „Ludzie umierają w wieku 25 lat a są chowani w wieku 75”.

Jeśli ktoś komuś dobrze życzy, to mówią : „Jeśli znajdzie cię śmierć, oby zastała cię żywym”

Co o tym myślisz?

Tak bardzo obawiamy się, że umrzemy, że czasami nie zauważamy, że jeszcze nie zaczęliśmy żyć.

Ciemna Noc Duszy jest właśnie po to, żeby przypomnieć nam o tym, że nie należy bać się śmierci. Że nadszedł czas, kiedy trzeba zacząć żyć. I to żyć naprawdę. Pełną piersią. Tak żeby każdy dzień był wielką przygodą.

Pamiętasz to uczucie, kiedy jako dziecko czekałeś na Świętego Mikołaja? Kiedy miałeś jechać na szkolną wycieczkę i w dniu wyjazdu nie trzeba cię było wyciągać z łóżka bo stałeś już ubrany i w pełnej gotowości. Znasz to uczucie przed podróżą w nieznane, kiedy z podekscytowania całą noc nie możesz spać?

Tak czuje się prawdziwe życie. Jak rwącą rzekę, jak wyruszenie na przygody w nieznane.

Żyjesz naprawdę, jeśli nie możesz doczekać się kolejnego dnia a budząc się stwierdzasz : „Następny dzień w raju!”. Kiedy każdy dzień zaczynasz z przekonaniem, że urodziłeś się po to, by być tym, kim jesteś.

Uważasz, że to nie możliwe?

Czy po prostu tak ci wmówiono?

Cywilizacja zachodnia stworzyła ludziom takie warunki, żeby jak najwięcej z nich chorowało na przewlekłą Ciemną Noc Duszy. Dlatego, że chorego człowieka można leczyć, przepisując antydepresanty i na tym zarabiać. Dlatego, że chory człowiek wpada w nałogi i na tym też można zarabiać. Dlatego, że chorzy ludzie wpadają w bezsens kupowania coraz to nowych przedmiotów, by wypełnić duchową pustkę. I na tym też można zarabiać. Ciemna Noc Duszy stała się biznesem materialistycznej cywilizacji.

Jak się więc z tego wydostać i wyzdrowieć raz na zawsze?

Nasze Dusze przychodzą na Ziemię z pewną misją. Nasze Dusze przychodzą na ziemski plan po to, żeby się uczyć, żeby doświadczać życia we wszystkich aspektach i się rozwijać.

Jeżeli przestajemy szukać naszej duchowej misji, przestajemy się rozwijać i odkrywać to Dusza robi się zmęczona. I zawsze zderzamy się z materią. Przydarzają się nam choroby, nieszczęścia i wypadki.

Społeczeństwo wmawia nam, że na pewnym etapie życia trzeba osiągnąć stabilizację. Osiąść gdzieś powtarzając te same rutynowe czynności, dlatego, że wszyscy tak robią. I to jest uważane za normalne.

Zgodnie z prawami wszechświata stabilizacja to choroba.

Dlatego że jedyną stałą rzeczą w życiu i przyrodzie jest zmiana.

Stąd biorą się kryzysy wieku średniego u osób, które mają tą niby wymarzoną stabilizację.

Kiedy dopada nas kryzys, to właśnie nasza Dusza przypomina nam, po co przyszła na ten świat. Bo Dusza nie chce nudnej stabilizacji. Ona chce się rozwijać.

I wtedy ludzie zaczynają poszukiwać swojej duchowej ścieżki.

Jak więc odnaleźć duchową ścieżkę?

Kluczem do niej są Twoje Talenty.

Każdy przychodzi na świat obdarzony talentami, które pozwalają mu zrealizować swoją duchową misję. Ale bardzo często gonimy za cudzymi celami żyjąc nie swoim życiem.

Jako dzieci dokładnie wiemy, o czym marzymy i kim chcemy zostać. A potem wpadamy w pułapki programów i norm społecznych i zapominamy o swoich marzeniach. Nieliczni mają odwagę, żeby za nimi podążać.

Przytoczę tutaj wypowiedz Steva Jobsa, która najbardziej zapadła mi w pamięć :

„ Wasz czas jest ograniczony. Nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem. Nie wpadajcie w pułapkę dogmatów żyjąc poglądami innych. Nie pozwólcie, żeby hałas cudzych opinii zagłuszył wasz wewnętrzny głos. Miejcie odwagę kierować się sercem i Intuicją”

Jeśli chcesz pokonać Ciemną Noc Duszy zastanów się:

Jaki mam talent?

Jeżeli niemożliwe było by możliwe, to gdzie bym był i co bym robił?

I zacznij to realizować. Nie musisz od razu zbawiać świata, rzucać wszystkiego i wyjeżdżać na bezludną wyspę – chyba, że tego właśnie chcesz.

Rób to do czego masz talent, co sprawia ci przyjemność. Zrób coś inaczej niż zwykle. Otwórz się na nieznane.

Nie myśl, że na wszystko potrzeba pieniędzy. To jeden z programów zainstalowany nam przez społeczeństwo. Jedyne, czego potrzebujesz, to okazji i odwagi.

Rzeczywistość skonstruowana jest tak, że co jakiś czas przelatuje nam przed nosem „centymetr sześcienny szczęścia”. Trzeba mieć wystarczającą szybkość, żeby go pochwycić.

Stosując techniki Theta Healing pomagam niezdecydowanym odnaleźć swoją Misję i wewnętrzną siłę do podążania własną ścieżką serca.

Jeżeli więc masz dosyć nudnego życia, chciał byś coś zmienić ale wątpisz, czy ci się uda. Czy wystarczy ci siły i wiary w siebie, możesz zawsze skorzystać z mojej pomocy.

Mam w tym duże doświadczenie bo wszystkie ścieżki, którymi szłam w moim życiu były ścieżkami serca. I wszystkie były spełnieniem moich marzeń.

Każda sesja Theta Healing kończy się wróżbą z Tarota Przestrzeni Wariantów.

Dowiesz się jaki aspekt Twojej osobistej rzeczywistości wymaga teraz szczególnej uwagi i jakie siły działają w danym momencie życia.

Sesję THETA Healing opłacisz TUTAJ. Po opłaceniu zostaw swój numer telefonu na mejlu. Zadzwonię w celu uzgodnienia terminu.

Zapraszam!