Odzyskiwanie duszy

Utrata Duszy może zdarzyć się każdemu, jednak najbardziej podatni na nią są ludzie obdarzeni wysoką wrażliwością, empatią lub też osoby, które uległy traumatycznym wydarzeniom, wstrząsom psychicznym lub wypadkom.

Utrata Duszy objawia się przede wszystkim osłabioną energią, obniżonym nastrojem, brakiem motywacji, depresją, załamaniami nerwowymi, przemożnym poczuciem bezsensu. Po prostu nasza energia została uwięziona w jakimś wydarzeniu, które wywarło na nas duże piętno.

Objawy utraty Duszy są podobne do Ciemnej Nocy Duszy, jednak zdarzają się one osobom, których życie do tej pory układało się pomyślnie i bez przeszkód a zmiana nastąpiła po doświadczeniu jakiegoś traumatycznego wydarzenia.

Po przeżyciu traumatycznego wydarzenia, z którym nie możemy sobie poradzić, w naszym polu energetycznym zostaje zainstalowany program „Nie mam siły, żeby cokolwiek zmienić”.

Nasze ciało zbudowane jest przede wszystkim z energii. Nasze pole energetyczne to świetliste włókna którymi na co dzień wymieniamy się z innymi ludzmi i które wchodzą w interakcję z otaczającym nas światem. Czasami zdarza się, że nasze świetliste włókna zostają gdzieś uwięzione, co objawia się spadkiem energii. My również przechowujemy w sobie świetliste włókna osób z którymi wchodzimy w interakcję. Jeżeli spotkaliśmy się z osobą posiadającą negatywną energię, włókna takiej osoby również mogą utkwić w naszym polu energetycznym.

Jesteśmy narażeni na utratę Duszy również wtedy, kiedy oglądamy i czytamy negatywne i nasycone cierpieniem i bezsilnością wiadomości, których pełno jest w telewizji i internecie. Dlatego, żeby zachować higienę psychiczną nie wskazane jest zbyt długie oglądanie przekazów podawanych w mediach, ponieważ są one ukierunkowane przede wszystkim na negatywne wydarzenia.

Oglądanie takich przekazów po prostu wysysa z nas energię życiową.

Lepiej poczytać sobie jakąś ciekawą książkę lub znaleźć w internecie programy które traktują o rozwoju lub kierowaniu motywacją. Dostępność informacji jest obecnie duża więc możemy wybierać kreatywne i budujące przekazy.

Jeżeli jednak doświadczyłeś obciążającego energetycznie wydarzenia, traumy lub wstrząsu psychicznego możesz sam udzielić sobie pierwszej pomocy stosując medytację szamańską zwaną „Rekapitulacją”.

Rekapitulacja polega na odtworzeniu jakiegoś wydarzenia na poziomie energetycznym, odzyskaniu swoich świetlistych włókien i pozbyciu się obcych włókien, które mogły utknąć w naszej aurze.

Tutaj przedstawiam instrukcję do Rekapitulacji. Jest to medytacja oddechowa.

Zaczynamy od lewego ramienia. Wdychamy powietrze przesuwając głowę z lewa na prawo. Z wdechem wyobrażamy sobie jak nasze świetliste włókna są uwalniane z osób lub sytuacji, które nas obciążają i wracają do nas. Po czym robimy wydech przesuwając głowę z prawa na lewo, i pozbywamy się w ten sposób obcych włókien. Należy wykonywać takie oddechy do momentu, kiedy poczujemy się wzmocnieni lub poczujemy ulgę. Należy też wizualizować świetliste włókna, które wracają do nas, kiedy przesuwamy głowę z lewa na prawo i które z nas wychodzą kiedy wydychając powietrze przesuwamy głowę z prawa na lewo.

Można też skorzystać z mojej pomocy.

W Theta Healing stosujemy medytację w stanie Theta i pracę na poziomie energii pozwalającą odzyskać utracone części Duszy. Dodatkowo stosujemy pieśń serca pomagającą uwolnić się od nagromadzonych emocji oraz harmonizujemy czakry, żeby przywrócić równowagę w ciele i zapobiegać na przyszłość wyciekaniu energii.

Każda sesja Theta Healing kończy się wróżbą z Tarota Przestrzeni Wariantów.

Dowiesz się jaki aspekt Twojej osobistej rzeczywistości wymaga teraz szczególnej uwagi i jakie siły działają w danym momencie życia.

Sesję THETA Healing możesz opłacić TUTAJ. Po opłaceniu zostaw swój numer telefonu na mejlu. Oddzwonię w celu umówienia terminu.

Zapraszam!