Klątwy

KLĄTWY, HAKI PARAPSYCHICZNE, ATAKI PSYCHICZNE

Klątwa to forma przekazywania negatywnej energii w kierunku człowieka mogąca sprowadzić na niego choroby, nieszczęścia, wypadki, nieustającego pecha lub przewlekłe problemy w określonej dziedzinie życia. Klątwy istnieją od kiedy istnieją ludzie. Klątwy są tak stare jak świat.

Nie są one zwykłym przekazywaniem negatywnej energii ale wymagają rytuału, który przeprowadza osoba specjalizująca się w rzucaniu klątw. Klątwy różnią się tym od uroków, że są długotrwałe i działają do momentu, kiedy zostaną zdjęte. Do rzucania klątw stosuje się specjalne zaklęcia, okultystyczne symbole, różdżki a także przedmioty należące do ofiary lub jej zdjęcia.

Jeśli jesteśmy ofiarami klątwy odnosimy wrażenie, że świat wali się nam na głowę.

Jak poznać, że ktoś obłożył nas klątwą?

Pierwszym symptomem, przy którym można podejrzewać klątwę jest fakt, że dziedziny życia, w których nam się dobrze układało przestają nagle funkcjonować. Towarzyszy nam nieustający pech. Z czasem pojawiają się dziwne wypadki, koszmary, bezsenność, psychozy.

Najbardziej popularnymi klątwami są :

Klątwa VooDoo – wymaga posiadania przez szamana jakiejś części ciała osoby, na którą jest nakładana. Najczęściej do przygotowywania laleczek VooDoo używane są włosy. Ta klątwa ma za zadanie oddziaływać na ofiarę fizycznie, sprawiać jej ból, pogarszać stan zdrowia.

Klątwy miejscowe – klątwy rzucane na jakieś określone miejsca. Mogą to być odcinki dróg, gdzie cały czas zdarzają się wypadki, przeklęte mogą być też domy. Wtedy w takim domu nikt na dłużej nie zamieszka. Każdy, kto się do niego wprowadzi będzie tą klątwą dotknięty. Klątwy miejscowe działają tylko w miejscu na które zostały rzucone. Nie podążają za człowiekiem.

Klątwy śmiertelne – klątwy te rzucane są przez osoby przebywające na łożu śmierci. Są to bardzo silne klątwy, których realizacja następuje praktycznie natychmiast ponieważ zasilane są energią umierającego. W tym przypadku liczy się czas, żeby jak najszybciej zdjąć klątwę.

Klątwy pokoleniowe – rzucane na określonych członków rodziny z każdego pokolenia. Mogą być rzucone na mężczyzn, kobiety, na pierworodnych synów. Wskutek działania takiej klątwy może zdarzyć się, że jakiś mężczyzna w każdym pokoleniu popełnia samobójstwo, pierworodni synowie zapadają na dziwne choroby, kobiety nie mogą doczekać się potomka.

Klątwy rodzinne – rzucone na każdą osobę, która nosi dane nazwisko. Najsłynniejszą klątwą rodzinną jest klątwa rodziny Kennedych. Klątwa ta nosi również cechy klątwy pokoleniowej.

Kiedy zauważymy, że w naszej rodzinie od pokoleń powtarza się ten sam schemat, mamy najprawdopodobniej do czynienia z klątwą. Jeżeli podejrzewamy, że ciąży na nas klątwa najlepiej od razu zgłosić się do odpowiedniego specjalisty. Z mojego doświadczenia wynika, że klątwy nie można zdjąć przez internet podczas sesji online. W Theta Healing zdejmujemy klątwy bez pomocy magii i przedmiotów magicznych działając z Siódmego Planu. Pozwala to uzdrowić siedem pokoleń wstecz i siedem pokoleń do przodu.

Lżejszym rodzajem negatywnej energii kierowanej są uroki. Osobę na którą rzucono urok może prześladować pech. Urok to złe życzenie, żeby zaszkodzić komuś w jakiejś dziedzinie życia. Uroki w przeciwieństwie do klątw są łatwe do zdjęcia a szkody powodowane przez nie są co prawda irytujące ale dużo mniejsze.

Haki parapsychiczne – hak parapsychiczny powstaje podczas emocjonalnego związania się z drugą osobą. Jeżeli przejmujesz się kimś, współczujesz mu, to nawiązujesz z taką osobą więz energetyczną. Uwalniasz wtedy własną energię, żeby pomóc tej osobie. Haki parapsychiczne mogą tworzyć się też pod wpływem nienawiści, gniewu i obsesyjnej miłości. Należy zaznaczyć, że zarówno pozytywne jak i negatywne przywiązanie może nam zaszkodzić.

Atak psychiczny – ataki psychiczne to sformułowane myśli innych ludzi kierowane w naszą stronę. Na atak psychiczny narażone są przede wszystkim osoby obdarzone silną intuicją. Jeżeli nagle w głowie pojawiają się nie wiadomo skąd jakieś myśli nie pasujące do żadnego znanego nam schematu myślowego, jakby nie nasze myśli, to mamy najprawdopodobniej do czynienia z atakiem psychicznym. Atak psychiczny można powstrzymać wypowiadając w myślach lub na głos zdanie „To nie są moje myśli”. Po wypowiedzeniu tego zdania atak ustępuje natychmiast.

Podejrzewasz, że ktoś rzucił na Ciebie urok lub że nad Tobą lub Twoją rodziną ciąży klątwa?

Umów się na sesje THETA Healing.

Sesje możesz opłacić TUTAJ. Po opłaceniu zostaw numer telefonu na mejlu. Oddzwonię w celu umówienia terminu.