Szyszynka

SZYSZYNKA – MODEM DO INTERNETU WSZECHŚWIATA

Szyszynka (lac. Corpus pineale) – jeden z gruczołów wydzielania wewnętrznego pod blaszką czworaczą, kontaktuje się z kresomózgowiem szypułą szyszynki. Ma stosunkowo niewielkie rozmiary – długość 5-8mm i szerokość 3-5mm.

Szyszynka jest więc niewiele większa od ziarenka ryżu. Przez długi czas naukowcy nie wiedzieli jaka jest rola tego małego organu lecz najnowsze badania wykazują, że jest on ważniejszy niż się do tej pory wydawało.

Szyszynka jest odpowiedzialna na poziomie biologicznym za produkcję serotoniny i melatoniny oraz regulację funkcji snu i czuwania(reguluje rytm dobowy) a na poziomie duchowym to nasze podłączenie do internetu wszechświata czyli do pola kwantowego.

Szyszynka umożliwia postrzeganie znacznie wykraczające poza dziedzinę naszych zmysłów. Jest to „oko Horusa” znane z egipskiej mitologii. Wygląda więc na to, że starożytni wiedzieli dużo wcześniej o istnieniu szyszynki, zanim została ona odkryta ponownie przez współczesną naukę. Umożliwia ona jasnowidzenie oraz jest wrotami do innych wymiarów. Odpowiada za tzw. „momenty transcendentalne” wynikające z produkcji DMT (dimetylotryptamina) , która jest substancją halucynogenną generującą odmienne stany świadomości.

Szyszynka składa się z romboidalnych nanokryształów umieszczonych w płynie. Pod wpływem płynu rdzeniowo – mózgowego kryształy znajdujące się w szyszynce ulegają kompresji generując pole elektromagnetyczne.

Szyszynka, jeśli jest całkowicie aktywowana jest krystalicznym superprzekaznikiem, który otrzymuje informacje poprzez przetwarzanie częstotliwości i wibracji niedostępnych zmysłom z pola kwantowego w informacje dostępne zmysłom na poziomie biologicznym(mózg i umysł). Informacje te są odbierane w formie wglądów, odczuć i obrazów.

Żeby całkowicie wykorzystać możliwości szyszynki i postrzegania pozazmysłowego należy zjednoczyć wszystkie czakry(czyli centra energetyczne rozmieszczone wzdłuż osi kręgosłupa) w energię kundalini, która kompresuje kryształy szyszynki i wytwarza wokół niej pole elektromagnetyczne, które współdziała z polem kwantowym.

U większości ludzi szyszynka jest zablokowana co sprawia, że nie są w stanie postrzegać rzeczywistości poza domeną pięciu zmysłów.

Szyszynka jest blokowana przez toksyny na które jesteśmy narażeni w środowisku – pestycydy, chemikalia, konserwanty, żywność wysoko przetworzona i genetycznie modyfikowana. Najniebezpieczniejszy dla szyszynki jest jednak fluor obecny w wodzie i pastach do zębów. Powoduje on zwapnienie szyszynki odbierając jej normalną funkcję. Kolejnymi szkodliwymi substancjami są aluminium(należy unikać picia i jedzenia z puszek aluminiowych) oraz rtęć(obecna w szczepionkach).

Jeżeli chcemy aktywować szyszynkę należy zacząć przede wszystkim od zmiany stylu życia i detoksykacji organizmu.

Należy wybierać zdrową, ekologiczną żywność, unikać past z fluorem oraz napojów w aluminiowych puszkach, omijać żywność modyfikowaną genetycznie. Dobrze jest przeprowadzić post, zadbać o wysiłek fizyczny oraz zaplanować sobie wizyty w saunie lub łazni parowej, które pomogą pozbyć się toksyn z organizmu. Dodatkowo można wspomagać się piciem naparów ziołowych, np. z czystka.

Kolejnym krokiem jest aktywacja i harmonizacja czakr. Najlepiej zgłosić się w tym celu do specjalisty ponieważ u większości ludzi zamknięte jest jedna lub więcej czakr albo nie pracują one prawidłowo.

Zbyt gwałtowne ich otwarcie powoduje wybuch energii kundalini i otwarcie „trzeciego oka” wskutek czego człowiek nieprzygotowany na takie poszerzenie percepcji może postradać zmysły.

Po oczyszczeniu organizmu, aktywowaniu i harmonizacji czakr nadchodzi czas na medytację ukierunkowaną na kompresję kryształów. Jest to medytacja oddechowa stosowana często przez joginów. Polega na robieniu wdechu z jednoczesnym zaciskaniem mięśni brzucha, co powoduje skumulowanie energii z czakr wzdłuż kręgosłupa i przesłanie jej do mózgu. Na poziomie biologicznym to skompresowanie płynu rdzeniowo mózgowego i przesłanie go mózgu w celu wywarcia ciśnienia na kryształy szyszynki.

Moja rada dla zainteresowanych jest taka : jeśli masz jakieś nieprzepracowane traumy z przeszłości lepiej najpierw je przepracuj i ulecz zanim uruchomisz kundalini i aktywujesz szyszynkę. Poziom percepcji i świadomości jakiego doświadczysz wymaga pełnej harmonii ciała i umysłu.

Uzdrowienie swojego życia powinno być zawsze głównym celem i pierwszym krokiem zanim zdecydujesz się na rozszerzenie świadomości.