Dr Joe Dispenza

Dr Joe Dispenza urodził się 24.03.1962 r. Kształcił się na Rutgers University, studiował biochemię, chiropraktykę i fizjologię. Otrzymał doktorat z chiropraktyki na University of Life w Atlancie.

Dr Joe Dispenzę można nazwać człowiekiem który odczarował mistycyzm. Jest jednym z największych naukowców naszych czasów w zakresie szukania praktycznych zastosowań takich nauk jak epigenetyka, neuropsychologia, neuropsychoimmunologia a także mechaniki kwantowej. Dowodzi zespołowi naukowców zajmującemu się pomiarami fal mózgowych pod wpływem medytacji i wizualizacji i dostarcza naukowych dowodów na skuteczność tych technik. Ostatnio bada również wpływ przekonań i emocji na spontaniczną remisję chorób. Joe Dispenza dostarczył naukowych dowodów na to, co znajdowało się do tej pory w dziedzinie ezoteryki.

Jest on międzynarodowym wykładowcą, badaczem, autorem wielu książek i publikacji. Jego pracy przyświeca teza, że każdy z nas ma w sobie potencjał wielkości i nieograniczonych możliwości. Wystarczy go uruchomić. Uczy ludzi na całym świecie jak przeprogramować umysł i kierować emocjami w celu zrealizowania najlepszej wersji siebie.

Dr. Joe jest członkiem Uniwersytetu Kwantowego na Hawajach, Instytutu Omega Studiów Holistycznych w Rhinebeck w Nowym Yorku oraz Centrum Yogi i Zdrowia KRIPALU w Massachuesets. Należy również do komitetu badawczego na University of Life w Atlancie.

Pozycje dostępne na polskim rynku :

„Twoje nadprzyrodzone zdolności”

„Wymień umysł na lepszy model”

„Efekt placebo”

Warto zapoznać się z tymi publikacjami, ponieważ stanowią one pomost między tym co uznawano do tej pory za ezoterykę a nauką.